| Maria02 a întrebat:

Hei TPUlove struck deci maine merg sa-i cumpar ceva mamei de ziua ei de la un magazin din oras ce scuza sa-i spun ca sa nu stie ca ma duc sa-i cumpar ei cadou? va rog urgent!

Răspuns Câştigător
| AdeeLinee a răspuns:

Buna!:*
Sunt multe variante.Ii poti spune ca te duci sa vizitezi o prietena, sa ajuti o colega la teme, sa te plimbi cu amicii tai de care nu prea ai mai avut timp.Ii mai poti spune ca te duci la pizza cu colegii de clasa(insotiti de un profesor) sau ca te duci cu o amica pana la spital pentru a lua rezultatele de la niste analize.Sunt doar niste idei:*Sper ca ti-am fost de ajutor, te pup>

P.S:Este raspunsul meu, am uitat sa ma loghez.happy

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te duci la o colega sa faci temele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!:*
Sunt multe variante.Ii poti spune ca te duci sa vizitezi o prietena, sa ajuti o colega la teme, sa te plimbi cu amicii tai de care nu prea ai mai avut timp.Ii mai poti spune ca te duci la pizza cu colegii de clasa(insotiti de un profesor) sau ca te duci cu o amica pana la spital pentru a lua rezultatele de la niste analize.Sunt doar niste idei:*Sper ca ti-am fost de ajutor, te pup>big grin

| x3Lizz a răspuns:

Intreb-o daca te lasa sa te duci sa iti cumperi tu ceva. poate ceva dulce. sau mrg. poate merge!