| Arome a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru, e urgent. Deci, maine e ziua mamei mele si nu am avut cum sa ii cumpar ceva, iar azi nu pot sa ii cumpar un cadou, ce cadou pot sa ii fac acasa, dar sa nu fie gen o felicitare cu la multi ani pe care i-o dadeam in clasele 1-4.

Răspuns Câştigător
| pufosenia999zuzu a răspuns:

Pai un buchet de flori, o bratara, prajitura preferata, un parfum, o bluza.....sunt diferite modalitati de iti impresiona mama eu i-am daruit un buchet de trandafiri cu vreo 21 de trandafiri si pe langa o bratara de ziua mamei ^^ dau poti sa faci gen un video cu pozele cu ea si familia si ii arati ^^ bafta si la multi ani mamei tale :*

fundita?

3 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Găteşte-i mâncarea preferată. În aşa fel o scuteşti să mai prepare cina.
Sau fă-i o prăjitură. Dacă nu te descurci, rezumă-te la nişte clătite.

| sodobar a răspuns:

Da comanda de tort, cheama pe cineva drag, cantati la multi ani

| AndreeaMaria5627 a răspuns:

Poate daca ai un parfum sau ceva de care ea nu stie si nu l-ai folosit niciodata. Sau daca ea va pleca de acasa, ii poti face o prajitura sau ceva. Sau poti suna la o cofetarie si sa ii dai comanda la un tort.