| OliviaLove a întrebat:

Hei TPU love struck [p.s. scuze caterogoria dar nu stiam ce sa aleg]
Care este anotimpul vostru preferat? love struck
La mine este. iarna!
Iubesc iarnalove struck pentru ca iesim afara si ne jucam in zapada love struck, pentru ca este anotimpul puritatii si al iubirii; pentru ca este Craciunul iar dupa parerea mea Craciunul este cea mai frumoasa zi din an; Pentru ca putem purta cizme [le ador]; Pentru ca este ziua mea; Pentru ca este revelionul; Pentru ca este si ziua mea de nume de sf Ion [ ma mai cheama si Ioana]; Pentru ca de fiecare data inainte de vacanta de Craciun toti din clasa ii strangem in sala de festivitati pe colegii nostri din toata scoala si chiar si profesorii si incepem sa cantam colinde; Pentru ca iarna m-am indragostit; Pentru ca de Craciun vin toti bunicii matusele si toti din familie si impodobim casa cu lumini :X, Pentru ca e ziua domnului nostru prea iubit; Pentru ca ma duc la colindat cu prietenele mele prin cartier si le uram la toti sarbatori fericite love struck si ajungem chiar sa ne facem noi prieteni; Pentru ca mereu de Revelion vine verisoara-mea care sta departe si o iubesc mult si imi pare rau ca o vad asa rar; Pentru ca iubesc sa impodobesc bradul; Pentru ca ador puloverele; Pentru ca se pun luminite si tot felul de chestii prin tot orasul si ne plimbam mereu eu cu fratiorul meu si parintii mei prin oras si facem poze si ne distram si multe altele. si pentru ca iubesc cel mai mult pe lumea asta atmosfera de sarbatori. Si sa simt iubirea si emotia aceea pe care o simti cand sunt sarbatorile astea love struck!
Chiar nu inteleg de ce unii urasc iarna, eu o iubesc total.
Deci care este anotimpul vostru preferat si de ce? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| OliviaLove explică:

Off atatea imi plac la iarna ca am si uitat cateva. este foarte frumos in casa este cald te uiti pe fereastra stand la soba si iti amintesti de clipele frumoase miroase a cozonaci imparti cadouri cu cei dragi love struck

| Xtadelo a răspuns:

Si ziua mea tot iarna este, dar imi place vara. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am un anotimp preferat, pentru că fiecare prezintă lucruri bune dar şi lucruri nasoale. Dar să zicem ca prefer cel mai mult iarna.

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Si mie imi place iarna in mod deosebit.
Sincer iarna, toamna si primavara care este cea mai spectaculoasa dpdv visual.
Iar vara mi se pare prea banala.

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

La mine imi place mult iarna da si vara chestia avantajoasa la iarna e
e craciunu
e revelionu
impodobim bradu
Da vara asa are avantajele.
avem vacanta mare
mergem la plaja
mergem la bunici
ne dam cu bicicleta.

| HεεЌεЯε a răspuns:

Eu prefer Primavara..sa vezi toti pomi infloriti si mirosind frumos. tongue.dar mai e si iarna..doar ca iarna asta nu prea o am ca preferata datorita unde inf. nasoale care ma cam sperie..si +ca la iarna e un lucru rau. oameni care traiesc in sate sunt ingropati in zapada..saraci nau ce sa manance ..nau aer bun de respirat ..si e -30,-40 de grade la ei in case.mie mila de oameni aceeia.