| funditza a întrebat:

Care e anotimpul vostru preferat? De ce? Mie imi place mult iarna

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Anotimpurile reci.Am toleranta ridicata la frighee hee
Imi plac peisajele, oamenii zgribuliti, frunzele inghetate, bulgarii de zapada, unicitatea fiecarui fulgwinking

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Mie, sincer, imi place iarna. Este un anotimp foarte frumos dupa parerea mea. Cel mai mult imi plac sarbatorile, in special Craciunul, zapada si peisajul.Imi place mai ales ca atunci cand scapam de la scoala e o adevarata aventura de bataie cu zapada. Nu pot sa zic ca nu imi plac si celelalte anotimpuri, fiecare e frumos in felul lui. Dar eu sunt in zodia varsator si de obicei cei in zodia asta le plac cel mai mult iarna.

| Andreea_1745 a răspuns:

Primavara este un anotimp superb! Cu toata splendeata ei, cu florile viu colorate si racoare care iti intra de-a dreptul in suflet! Fiecare cu gusturile lui.Este frumoasa si iarna dar fiecare anotimp cu farmecul lui!

| anonima_4990 a răspuns:

Vara ca e vacanta

| DrMeow a răspuns:

Si mie imi place mult iarna pentru zapada si pentru. craciun :X

| Georgix a răspuns:

Primavara :X
(nici prea cald, nici prea frig)

| BOGDAN a răspuns:

Vara. calduraa. haine scurte, umblu dezbrakat... muschi, mare

| Kikyo_2930 a răspuns:

Si mie imi place iarna! Ador iarna. Imi place sa ies iarna afara cu prietenii si sa ne bulgarim. Imi place ca iarna vine Craciunul xD Sunt multe lucruri distractive de facut iarna! Wow de cate ori am scris cuvantul IARNA. hehe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer vara deoarece nu suport frigul(asta fiind principalul motiv).