| andrutzic a întrebat:

Hei! Va vine sau nu sa credeti mai sunt copii care vor sa citeasca in vacanta, Ce carte imi recomadati? Ceva din literatura universala. Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| lov3u a răspuns:

Goana dupa cumparaturi la New York- Sophie Kinsella, daca as ramane- Gayle Forman, gradina fermecata- Sarah Addison Allen, casa de pe plaja- Jane Green, dincolo de nisipuri- Fanus Neagu, tabara de la sibiu- Mircea Eliade, academia vampirilor- Richealle Mead, scrisoare de dragoste- Mihail drumes, elevul Dima dintr-a7a- Mihail Drumes, Invitatie la vals- Mihail drumes, Florin scrie un roman- Mircea Cartarescu

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Foarte bine că te interesează literatură.
Nu trebuie să stai în casă, mergi la biblioteca centrală.
Pa, pa.

| AlinaOneDirection a răspuns:

Buna! Ma bucur pentru tine, ce zice de Emil si detectivii scrisa de Erich Kastner.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dincolo de nisipuri, de Fănuş Neagu.
Da, îmi vine să cred, foarte bine faci.
Te pup!

| DoctorChucky a răspuns:

Si mie imi place sa citesc :*... Felicitari! Eu ti-as recomanda Julles Verne. Ciao tongue