| aureu a întrebat:

Hei! vreau sa ii iau verisoarei mele un cadou de ziua copilului ce imi sugerati dupa aspect? : -varsat:9 - draguta -glumeata - pitca de staturalaughing - par saten -culoarea pieli alba ce imi sugerati?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Eu îţi sugerez să mergi cu ea la un magazin şi să fii atent/ă la ce se uită şi ce o atrage iar a doua zi să îi cumperi unul dintre lucrurile care crezi tu că i-au plăcut.
Pa-pa.

| aureu explică (pentru Hydrangeaceae):

Mersi am vorbit cu ea si 30 de min plec cu ea
\

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varsat? Cred ca virsta. Poti sa-i iei un joc frumos sau o fundita pentru par, ori o bratara din margele.

| AdycuThebest a răspuns:

Eu iti sugerez sa o intrebi.ce isi dorese ce ia-ar placea ..si sa ai ieiwinking