| Dana2103 a întrebat:

Azi e ziua copilului verisoarei mele primare si am uitat intre timp. Acum vreau sa-i fac un cadou,o poza cu un citat legata de maturizarea si imbarbatarea unui baietel,barbat in devenire. Ma ajutati? Vreau sa fie un cadou memorabil pentru mamica, impresionant.
Idei, Va rog!

7 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Pai in loc sa ii cumperi cadou copilului ii cumperi mamei? De fapt nu vrei sa ii cumperi. Totusi citatul ala cred ca il pui intr-o rama. Daca ma intrebi pe mine eu zic ca mai bine pui in rama aia o poza cu ei si cu citatul scris pe poza

| Dana2103 explică (pentru Furnicuta000):

Da,sunt o familie avuta, nu l incanta absolut nimic. Are tot ce vrea

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Dana2103):

Atunci merge un cadou simbolic, dar idei de citate nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era pe undeva un citat (in engleza) "uita de femeia ideala, concentreaza-te sa devii barbatul ideal". (Am vazut multi porci cu pretentii)

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Https://www.google.com/......ps?/search
Citate despre maturizare cu ce te mai ajut că nu înțeleg ce-ai scris acolo.

| Jade20 a răspuns:

Deci vrei sa ii faci un cadou care nu te costa absolut nimic si eventual nici sa nu iti bati tu capul cu el, ci sa il primesti de-a gata de la altii. Foarte convenabil, cheap as*.