| anonim_4396 a întrebat:

Heii.Am o pagină pe facebook dar am puţine like-uri. Ce aş putea să fac pentru a avea mai multe like-uri şi ce să mai fac pe pagină pentru a avea mai mulţi "vizitatori"?puppy dog eyes3. Idei love struck Fundă. Mulţumesc.♥

8 răspunsuri:
| Pikaciuuu a răspuns:

Ai putea da la alte pagini sa iti faca publicitate in timp ce si tu ii faci.Ai putea face jocuri gen: ghiceste vedeta, melodia, intrebari din filme etc. sau ai putea pune poze cu diferite haine si pantofi, genti si accesorii

| MariaBeatrice a răspuns:

Pai posteza pe pagina:
,, Cine ma ajuta cu putina publicitate va fi reciproc ``

Sunt multi care imediat sar vazant cuvintele,, publicitate reciproca``.

Da veri te ajut eu cu publicitate, dar mie nu imi trebuie publicitate reciproca!winking Spor in a strange cat mai multe like-uri!

:*:*:*:*

| dianaaaaax a răspuns (pentru MariaBeatrice):

Merci, dar strâng greu.oh go on.

| MariaBeatrice a răspuns (pentru dianaaaaax):

Aaa. Okey... Spor :*:*:*

| dianaaaaax a răspuns (pentru MariaBeatrice):

Ms ♥

| DoctorAnonimus a răspuns:

Cum se numeste pagina? Pai de exemplu poti face publicitate paginilor mai mare si mai mici ca numar de fani, sa pui citate, povesti, etc.Nu cad like-urile din cer, sa stii! happy

| noname1222 a răspuns:

In primul rand fa-ti profilul sa para interesant. pune sloganur''poze interesante''replici celebre, etc_si faza cu like-urile.da cat mai multe like-uri la cei apropiati si ei iti vor da inapoi daca sunt simpatici :* happy eu asa fac

| LilFluffyBunny a răspuns:

Promoveaza pagina pe alte pagini asemanatoare sau roga-i pe cai care au dat like sa-ti distribuie pagina pe profilul lor incat prietenii lor sa o vada.
Alta varianta ar mai fi sa iti cumperi publicitate de la facebook.
Succes cu pagina!