| Reanna a întrebat:

Pentru cei pasionati de Asia (in special Japonia, Coreea de Sud) :
Am o prietena care tocmai si-a facut o pagina de facebook legata de Asia si nu vrea sa ii dau like, dar eu vreau sa o ajut asa ca ati putea sa verificati pagina si daca va place, sa o urmariti?
(nu prea stie cum sa obtina vizitatori, iar eu nu pot sa o ajut decat in acest fel...)

7 răspunsuri:
| ДdД a răspuns:

Cu mare placere! Dar nu ai lasat nici un link, nimic si nu stiu cum as putea sa aflu pagina de fb a prietenei tale...sad

| Reanna explică (pentru ДdД):

Http://www facebook com /pages /Chinymhu / 489222947768916

scuze..tpu nu ma lasa sa postez direct in intrebare :(

| Reanna explică (pentru ДdД):

TPU nu ma lasa sa scriu linkul in niciun fel sad.

se numeste Chinymhu pagina

| ДdД a răspuns (pentru Reanna):

Nicio o problema!

Gata! o sa conving si alte persoane sa dea like.

pa-pa:*

| Reanna explică (pentru ДdД):

Iti multumesc mult!
Se va bucura sa vada ca se adun like-uri.

| hackeru2 a răspuns:

Si cam cum ai vrea sa o ajutam daca nu ne dai pagina de fb?

| Reanna explică (pentru hackeru2):

/pages/Chinymhu/489222947768916 (asta se scrie dupa linkul de facebook)

scuze..tpu nu ma lasa sa postez direct in intrebare sad