| 42002 a întrebat:

Heii! As vrea sa ma ingras si eu 5 kg dar nu stiu cum ca la mine nu prea functioneaza cu ingrasarea, pe masura ce mananc mai mult mi se pare ca slabesc mai tare, pe bune.
am 1 54 m, 40 kg ..si 13 ani

dau funda pentru cel mai bun raspuns

6 răspunsuri:
| KidOoNh a răspuns:

Poi nu poti sa te ingrasi fortat daca chiar vrei mananca dulciuri dar nu prea multe si mancaruri din astea consistente ex shaorma kebab etc dar nu in exces!

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Heii :3 Şi eu am 13 ani şi am numai 35 de kg doar că am 1, 48.Eu zic că eşti bine cum eşti pentru că la înălţimea ta mi se pare okay. Eventual, dacă vrei mai poţi pune 2 kg pe tine.Şi îţi dau un sfat : Să nu cumva să te gândeşti să mănânci fast food pentru că, atunci te vei îngrăşa mult mai mult decât îţi doreşti. Sper că te-am ajutat tongue.

| BlueViP a răspuns:

Mananca multa ciocolata si produse de panificatie.

| lucianos222 a răspuns:

Salut, si eu am 13 ani si am 40 kg (poate chiar 39), dar nu conteaza asta, cu timpul iti garantez ca te vei ingrasa, nu iti face probleme. Cand o sa fi adult o sa regreti ce ai spus acum. Bafta! Merit si eu o funda?

| Jinchuurikiul a răspuns:

Salut. Daca vrei sa te ingrasi mananca 5 mese pe zi ( 3 principale 2 secundare ) fara euri, adica mancare fast-food. Chiar daca vrei sa te ingrasi nu trebuie sa te si imbolnavesti. Bafta.

| TibciRo a răspuns:

Http://admf.co/? D6JLC5V