| deiu_8132 a întrebat:

Heii! azi am alergat ...si cred ca mi-am scrantit piciorul joss
sad
glezna... ce trebuie sa folosesc...cat mai repede pentru ca sambata am meci de handballcrying plss raspunsuri
:X:XMultumesc!love struck

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| deiu_8132 explică:

Multumesccc mult:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste ben gay si este un fel de folie care o pui deasupra la farfurii cand le pui in frigider...invelesteti locul lovit cu folie dupa ce te dai cu ben gay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am sarit in voult de pe un topogan si am cazut pe glezna stanga dar peo parte ce trebuie sa fac rog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce ai de facut este sa-l masezi, si sa stai mai mult timp in pat.