| Maryaa15 a întrebat:

Heii... Ce cantaret/cantareata, actor/actrita sunt preferatii vostri? :3 ( nu neaparat Romani). Si de care nu va place absolut de loc I don't want to see?
P.S: Vreau sa vad si gusturile altor persoane, deci haideti cu opinilewinking

9 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Cântăreața mea favorită e Lana Del Rey, iar actorul meu preferat e Hugh Laurie.
Nu îmi plac maneliștii...

| Maryaa15 explică (pentru daηă):

Nici mie nu-mi plac manelistii laughing!

| Marin_Andrada_1999 a răspuns (pentru Maryaa15):

Nici mie

| alice014 a răspuns:

The Vaccines, Lana Del Rey, Benedict Cumberbatch, Karen Gillan. La români, nu ştiu. Nu-mi plac nici maneliştii nici majoritatea cântăreţilor/actorilor mainstream.

| d2i2n2 a răspuns:

Cantareata: Beyoncé
Actor :Jason Statham
Iar de ce-i care nu-mi plac:
Actor:Wentworth Miller
Cantaret :J Balvin

| Marin_Andrada_1999 a răspuns:

Cantareat care-mi place : Smiley Cantareata care-mi place : Antonia Cantaret care nu-mi place :JustinBieber Cantareata care nu-mi place : Miley Cirus Actor care-mi place : Leonardo Dicaprio Actrita care-mi place : Sandra Bullock Actor care nu-mi place : Steven Segal

| Maryaa15 explică:

Bun..am auzit tot feluri de pareri big grin Acum o sa-mi zic parerea si eu laughing
Cantaretul preferat :Alex Velea, pur si simplu il ador si actorul preferat Joseph Morgan :X
Pe cei doi ii ador ...Alti cantareri care imi mai plac :Justin Timberlake, J Balvin (sunt mai multi care canta destul de bine happy ) Actori care imi plac: Ian Somerhalder, Paul Wesley, Jensen Ackles, Jared padalacki
Actrite care imi plac : Majoritatea, nu am preferinte
Cantarete : Kat Graham, Rihanna, Taylor Swift. care nu-mi plac : actrite (nu am ), cantarete (Antonia ) i
Totusi preferatii mei, asa cum v-am zis :Alex Velea (cantaret ) si Joseph Morgan (actor)
Sper ca ati inteles laughing. Va rog nu criticati gusturile melewinking!

| Alexiss25 a răspuns:

Cantareata:Taylor Swift
cantaret:Justin Timberlake
actrita:Angelina Jolie
actor:Gerard Butler

| Roxionluvya a răspuns:

Mie imi place ca si cantaret de Justin Timberlake iar care nu-mi place este Eminem.La categoria actori, actrita mea favorita este Anne Hathaway(are multe filme bune)iar care il detest este Hugh Grant.happy