| AlleSss a întrebat:

Ce coafuri imi mai pot face la scoala?
In afara de :
-coada de cal
-codite impletite
-coc

Si as vrea mai multe cu par desprins +gel, ceva.straight face
Ideii?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| mihaimihai95 a răspuns:

Alle acest aspect depinde de unitatea scolara unde inveti pentru ca fiecare institutie are un regulament care cantine norme de conduite ale elevilor in general. Din cate stiu eu nu prea ai prea multe optiuni pentru ca te lovesti de termenul decenta. Sper sa te ajute raspunsul meu

| AlleSss explică (pentru mihaimihai95):

Paii. Eu am voie si cu parul desprins, coc, etc. Idei?hee hee