| AndreeaBlack a întrebat:

Heii happy :*, daca ati fi in locul meu in clasa a8a ce ati alege dintre banchet si excursie la Brasov... dupa mine le-as alege pe amandoua dar nu se poatewinking bye!

7 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Banchetul.La Braşov poţi să mergi şi cu altă ocazie.

| Eastwood a răspuns:

Buna!
Eu as alege banchetul pentru ca se intampla odata in viata, sunt colegii tai de 8 ani, si nu o sa se mai repete asa ceva, in schimb pentru excursia in Brasov mai e timp, mai cresti, poate reusesti sa mergi singura!
Distractie placuta indiferent de ceea ce alegi!

| AndreeaBlack explică (pentru Eastwood):

Mersii...cred ca ai dreptate in legatura cu banchetul! happy

| nlko a răspuns:

Daca ar fi vorba de mine as alege banchetul pentru ca e odata in viata si totusi, e sfarsitul clase a8a.
In Brasov mai poti merge si cu alte ocazii.

| SorinelF86 a răspuns:

Depinde ce presupune acea excursie la Brasov. banchetul nu-l poti repeta pana in clasa a 12-a dar cu alti colegi, la Brasov poti merge oricand

| AndreeaBlack explică:

Multumesc happywinking

| alex123420029867866 a răspuns:

Si eu sunt tot clasa a8a si in locul tau as alege banchetul deoarece sti stai si petreci ultima data cu colegii tai si poti cu ocazia asta sa vezi profi cum danseaza si canta manele laughing)