| LawlietRyuzaki a întrebat:

Sunt plictisit de moarte am tot incercat jocuri dar ma plictisesc am stat pe afara in casa la TV, PC.Am fost in diferite statiuni turistice tot plictiseala...Va rog sa imi recomandati ce sa fac.Dau

10 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Citeste si tu niste carti(este o metota foarte buna pentru a scapa de plictiseala).

Răspuns utilizator avertizat
| sabin89 a răspuns:

Imagineaza-ti ca ai sta la inchisoare vreo cativa ani. Apoi, prin comparatie, vei percepe ca viata reala este frumoasa si ca nu e deloc plictisitoare.

| Iulian03 a răspuns:

Pai du-te afara si joaca-te in zapadaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apucate de sala, karate, un sport.
Iesi cu prieteni in oras, la un biliard.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

La gagici cu tinebig grin

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Cauta un sport si practica-l,precum fotbalul, baschetul, inotul, etc. Poti sa citesti o carte, poti sa-ti eu un animal de companie.

Răspuns utilizator avertizat
| FailL a răspuns:

Sa-ti faci iubita...

Răspuns utilizator avertizat