| xWildOn3x a întrebat:

CE sport pot sa fac afara in timpul liber?
Ma plictisesc de moarte in casa.
Si pe jocuri m-am plictisit,si prietenii sunt toti la mare,munte, bunici
ETC
Repedee

8 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bunăă. Cel mai distractiv este la înot ( dacă îți place apa ), bachetul, handbalul, fotbalul ( dacă ești băiat ). big grin Alege ceva care îți place, este foarte bine să faci un sport pentru că te ajută de dezvoltarea fizică și bineînțeles te menții sănătos.

| BlaaBlaa a răspuns:

Inot, volei, fotbal, basket, badminton, tenis big grin

| xWildOn3x explică:

Ms toti.
PANA ACUMlaughing

| gabriela1hdbl a răspuns:

Handball,ai putea incerca sa practici un sport, bineinteles, de performanta, eu fac handball de performanta de 2 ani si se vad resultatele.am si mai multa forta in maini si in picioare un abdomen plat,picioare frumoase, dar m-a schimbat si foarte mult, adica acum sunt mai atenta la ce manancc si la ce beau, si spiritul de echipa, prietenia.
sper ca te-am ajutat! pa :*

| Unlucky a răspuns:

Skateboarding, cu rolele, bicicleta, spala-ti cainelelaughing) da muzica la maxim si danseaza, fa poze, canta, stai la plaja, arunca-te de pe casa, stai in cap, in maini, incearca sa iti faci si alti prieteni, tot ce iti vine in minte!laughing))

| florinutzu01 a răspuns:

Pai incerca si tu fotbal, baschet, inotul sau tenistongue Mie fotbalul mi se pare cel mai (disctractiv)

| Danila_Ana_1993 a răspuns:

Poti sa mergi la dans sportiv este foarte frumos...o sa-ti place chiar daca esti baiat este un sport la care te dezvolti frumos...