| AndreeaCatalina98 a întrebat:

Heii!

O problema cu un cont de facebook. Aseara am intrat pe el si a mers foarte bine, astazi pe la ora 15:30 am intrat si spunea "Cont dezactivat
Your account has been disabled. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page aici."
, si nu l-am dezactivat eu. Care este cauza? Raspuns rapid :*

3 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Ţi-a intrat cineva pe cont şi ţi l-a dezactivat.

| christina1370 a răspuns:

Cineva caruia i-ai dat parola ta, sau care a aflat-o, ti l-a dezactivat. Nu poti dezactiva contul decat cu parola

| AndreeaCatalina98 explică (pentru christina1370):

Pai nu pot schimba nici parola ca sa pot intra.