| comsaluiza a întrebat:

cum imi reactivez contul de facebook? imi spune ceva de genul "Cont dezactivat

Your account has been disabled. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page aici." straight face va rog ajutati-ma Multumesc mult love struck

2 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Incerca sa introduci adresa ta de email si parola normal
daca o sa iti scrie la fel, nu ai ce face, decat sa faci cerere la ei sa iti reactiveze contul fb
de obicei te punea sa iti recunosti prietenii si cateva intrebari si inti dadea drumul la contwinking asa am patit euwinking

| boolinutzaaa a răspuns:

Ai rezolvat problema? pentru ca si eu am patit acelasi lucru si as vrea sa stiu daca pot sa fac cv