| Ianna_1564 a întrebat:

Peste cateva zile plec intr-o excursie de 3 zile. Ce sa-mi iau la mine? Si hainele si toate astea in ce sa le pun adica sa-mi iau un rucsac sau? Fundaawinking

Răspuns Câştigător
| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

Cand eu am fost in excursie mi le-am pus intr-un rucsac mai maretongue pai in orice caz trebuie sa iti iei pasta de dinti,periuta, piaptan, si de astea de dimineata daca ai nevoie si machiaj... apoi pijamale.si daca nu dormiti in paturi sac de dormit... mancare,apa, bani(dar nu multi ca ti se pot fura), haine cate crezi tuh ca ai nevoie, sandale si adidasi big grin cam atat cred, sper ca te-am ajutat funda?

1 răspuns:
| marin_8114 a răspuns:

Cred ca e mai bine sa le pui intr-o valiza deoarece esti fata si sunt sigur ca iti vei lua foarte multe cu tine. ca de exemplu machiaj. care fata nu isi ia la ea asa cevalaughing? iti mai poti lua si o gentuta separata pentru bani, aparat foto si telefon. iar la tine ar trebui sa-ti iei adidasi, pijamale, pasta de dinti, periuta, chestii pentru igiena personala, si mancare. si sa nu uitam de banihappy. fara ei nu faci nimic. Succes si multa distractie in excursie. Fundabig grin?