| xEndlessLove a întrebat:

Heii! Sunt o mare fana a lui Raul Rusescu si in ciuda faptului ca s-a transferat de la Steaua la FC Sevilla, totusi as vrea sa urmaresc meciurile din acest sezon in care va juca si el. Imi puteti spune si mie cand va incepe noul sezon din Spania? O data mai apropiata de inceperea sezonului. Si daca se poate sa imi spuneti daca stiti cumva daca vor fi meciuri amicale ale echipei FC Sevilla. Multumesc frumos, dau funda celor care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Parangalevacy a răspuns:

Ubna,sevilla va juca un amical cu man united un meci de lux pe 9 august ora 21:30 ora romaniei

| Parangalevacy a răspuns (pentru Parangalevacy):

Iar daca vrei meciuri din Spania intri pe siteul nogomet

9 răspunsuri:
| HighFlyer a răspuns:

Rusescu arata ca o rata

| xEndlessLove explică (pentru HighFlyer):

Nu ti-am cerut parerea cum arata Rusescu. Cu siguranta acea rata esti tu tongue

| xEndlessLove explică (pentru HighFlyer):

Stai tu linistit ca am vazut cum alearga si sunt foarte mandra de el. Invidia este mare, nu ai ce sa faci tongue

| Parangalevacy a răspuns (pentru xEndlessLove):

Si eu sunt un mare fan al lui pacat ca a plecat

| HighFlyer a răspuns (pentru xEndlessLove):

Adevarat, chiar vreau sa pot sa alerg ca un melc si sa arat ca o rata.

| xEndlessLove explică (pentru Parangalevacy):

Ma bucur big grin Stiu, dar acolo va avea sansa sa evolueze foarte mult si sa devina printre cei mai buni.

| xEndlessLove explică (pentru HighFlyer):

Se vede ce minte de javra ai. Dar asta esti tu, o javra imputita tongue