| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU happy... As dori sa-mi schimb numele pe facebook. Numele meu este Diana. Vreau nume gen: Dienutza Diana, Diia Dyana etc. Multumesc anticipat :*.

5 răspunsuri:
| hahaha a răspuns:

Ce ai zice de Nume, prenume! pana la urma asta e si ideea!

| Daiana03 a răspuns:

Stiu cum sa imi scriu numele! Am nevoie de pareri de nume. Am scris mai sus ca numele meu este Diana si ca as dori pareri de nume mai sofisticate. de ex : Dienutza Diana, Diia Dyana, Diia Diduu.

| EmiliaSd88 a răspuns:

Dai sus la sagetuta de langa acasa si dupa apesi pe setarile contului. Dupa ce iti apare dai la editeaza in dreptul numelui tau. funda?

| Daiana03 a răspuns (pentru EmiliaSd88):

Mersiii... dar eu doream nume care le-as putea folosi in locul celui ce il am acum big grin

| alexmyhay95 a răspuns:

Langa HOME este o sageata dai clik pe ea ->account seting->clik in dreptul la name-> Alternate name: aici iti scrii numele daca mai vrei ceva alex_myhay95->yahoo