| XD_Deny_1978 a întrebat:

Buna TPU.Azi vine la mine o prietena foarte buna si nu stiu ce sa facem.Sa ascultam muzica,sa citim reviste, sa ne uitam la un film 3D sau sa ne amuzam spunand glume si secrete haioase? Daca vreti puteti sa-mi dati si voi niste variante.

Răspuns Câştigător
| Bianca1001Bia a răspuns:

Pai sa vorbiti despre viata voastra ( ai grija ce ) despre baieti, sa va uitati pe fb, despre scoala, despre orice iti trece tie prin cap, daca sta mai mult puteti cauta un film de interes comun, ai sa vezi ca totul va veni de la sine, distractie placuta!