| anonim_4396 a întrebat:

Heii, TPU cum fac multimesu, dar nu din programe si porcarii mi l-a facut o verisoara o data dar nu mai stiu, din start direct, explicati-mi detaliu cu detaliu sa reusesc. Funda. Urgent

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Yahoo multi mess fara a instala multi mess

start->run->regedit->current user->software ->yahoo ->pager ->test ->click dr new dword value ->namelural ->value 10(daca vrei 10 messuri sau mai multe). si apoi deschizi normal yahoo mess de cate ori ai nevoie

Sper sa va fie de ajutor. Multa bafta
(multumesc userului ce a postat la tutoriale acest mic ghid )

| ygr3ku a răspuns (pentru Anonymus314):

Super tare... eu voiam sa ii zic sa deschida mess-ul normal si in preferences sa selecteze optiunea "allow multiple instance" daca mai exista acolo (la winamp e big grin )

1 răspuns: