| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Cum pot sa aflu cate zile am fost blocata pe facebook?batting eyelashes pentru chestiile alea cu cererile de prietenie rolling eyes, pentru ca de ceva timp numai merge sa trimit cereri si cred ca am fost blocata din cauza ca am trimis prea multe;-j Dar cum aflu pentru cat timp? happy

4 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

De fapt te blocheaza 4 zile. Dar poti sa mai dai din cand in cand cate o cerere de prietenie. Cam 2-3 pe zi in alea 4 zile.
Am patit-o in prima zi si stiu cum e happy Eram curios cum e facebook-ul >_> Am cam renuntat la el =D

| biornobiovanna a răspuns:

Nu stiu sigur, dar eu acum nu pot sa trimit cereri de prietenie 7 zile(maine se termina perioada de blocare)

| BDorin a răspuns:

De obicei cereri de prietenie sunt blocate pe timp de 15 zile happy

| stefan6541 a răspuns (pentru BDorin):

Sunt blocate si pe timp de 30 de zilewinking