| ebrahim a întrebat:

Heii TPU daca am 15 ani si fac exercitii cu haltere flotari, tractiuni etc imi incetineste sau poate sa imi opreasca cresterea ca asa am auzit. Vreau raspunsuri serioase de la cei care se pricep!

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Da,se poate opri procesul de crestere.de la haltere.

6 răspunsuri:
| Krekan a răspuns:

Fa mai multe tractiini in brate ai te ve inalta daca doreat.de exemplu eu am 13 ani fac tractiuni, asezari, flotari, ridici greutati de 45 de kg.
in clasa toti nici nu se apropie de mine in nafara de fete desigurwinking

| ebrahim explică (pentru Krekan):

Mersi si tie

| express11 a răspuns (pentru Krekan):

Acum hai sa-ti spun si asta...nu se apropie, probabil nu ai dat peste vreunul mai tare, sau mai indraznet.ai grija ca sunt oameni care au forta in lovitura mai mare decat unul care trage de fiare.problema nu este ca tragi de fiare sau ce faci tu, spre exemplu altul face arte martiale, sa bati oamenii sau sa le fie frica de tine.o faci pentru tine, pentru a fi sanatos.bafta!

| BananaSuparata a răspuns (pentru Krekan):

Esti cam increzut de fel nu?

| Krekan a răspuns:

M-am batut cu unu mai mare ca mine si o inceput sai curga singe din nas peurma l-am batut inca pe unu de la twyuay koando ca mi se baga la iubita mea.