| Zendayaaa a întrebat:

Heii TPU. Fundaa! In vara vine o prietena in orasul meu, ea e din alt oras si acum sta la niste rude de a ei care imi sunt prieteni foarte buni de familie si o sa stau cam o luna si ceva din vara cu ea si dam petrecere in pijama acolo la prieteni mei de familie, logic ca au casa... si deja am scris 164 chesti de facut in luna aia si daca puteti sa imi dati niste idei. funda celui cu cat mai multe si bune răspunsuri!!

Răspuns Câştigător
| AmanoYuno a răspuns:

La cate idei ai cred ca nu o sa vina nimic noi.
Eu in locul tau m-as duce in oras si as face glume oamenilor:
1. When the beat drops
http://www.youtube.com/watch?v=Z6fadOxTvAE
2.vechea gluma cu masina tmpului.
3.luati tricouri albe scrieti cu marker pe ele VIATA si dati lamai oamenilor pe strada
4.va duceti la un magazine si vorbiti doar in engleza
5.in magazin(gen cora etc.)luati o carte si incepeti sa le cititi din ea oamenilor
e
t
c.
exista multe multe glume de facut.
eu asta as face dar acum depinde. spre exemplu cand am fost eu cu colegele sa facem whent the beat drops imi era ASA DE RUSINE...acum nu mai am nici o problema :)))

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite o idee, scrie toate chestiile pe care nu vrei sa le faci in luna respectiva!

| only2k a răspuns:

1.Mergeţi la un party
2.Mergeţi la suc
3. Băteţi-vă cu perinile
4. Jucaţi-vă ceva împreuna
5. Faceţi karaoke laughing [vă veţi râde una de alta]
6. Face-ţi o farsădevil