| xlovekiss a întrebat:

Vineri seara eu si o prietena dam o petrecere in pijama big grin. Problema e ca nu stim ce sa facem. Idei? Funda pentru cele mai bune idei big grin :*

4 răspunsuri:
| SecretLady91523 a răspuns:

1. Vizionati filme...sau desene animate(copii de la 402love struck)
2. Sunati la numere la nimereala cu nr. ascuns... farse la telefon
3. Comandati pizza, faceti clatite si mancati toata nutella pe care o aveti la dispozitie)
6. Faceti poze.
etc.

Distractie placuta & take care:*

| PunkieMuff a răspuns:

1. va uitati la filme
2. ascultati muzica & dansati
3. cantati
4. bataie cu perina
5. jucati carti
6. spuneti bancuri

| VeVeMov a răspuns:

Puteti sa va bateti cu perne, sa va jucati adevar sau provocare, matsa cu lumina stinsa rolling on the floor laughing, puteti sa spuneti bancuri, povesti de groaza, sa va machiati cu ochii inchisi laughing (Eu am facut asta cu prietena meaa laughing) ), Puteti sa va jucati mima, sa cantati pe rand melodia voastra preferata pe un ton ciudat rolling on the floor laughing oh go on baba-oarba etc :*; x. Ce spui? smughee hee :* Funda? big grin big grin big grin smug smug smug :* :* :* :* :*

| xlovekiss explică (pentru VeVeMov):

Mersi...si prietenei mele ii plc ideea deci e ok... sa vad cum iti dau funda ca nu.mi arata semnul laughing