| NuCredd a întrebat:

Heii TPU. ^^
O sa fac halloween-ul la scoala, si nu stiu cum sa ma costumez.
Vreau ceva simplu si original, ceva facut acasa si sa nu cheltui bani.
M`ar ajuta ceva poze/ tutoriale.

Funditaa. :Z:&

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Dacă aş fi în locul tău, aş opta pentru un...machiaj gen: http://i.imgur.com/H9DVm.gif
Cu nişte creioane cosmetice şi ceva talent iese foarte bine.La capitolul îmbrăcăminte, e de ajuns o pereche de bocanci, o pereche de pantaloni şi o bluză. Preferabil ar fi să fie negre toate.

3 răspunsuri:
| ShadowGhost a răspuns:

Hey buna. Daca ai o bluza pe un umar cazut, de preferat neagra, colanti, o fusta inchisa la culoare si bocanci atunci tinuta ta e perfecta.Nu uita sa faci rost de un lant lung cu craniu sau ceva semnificativ de haloween.

| angel69lover a răspuns:

Http://femina.rol.ro/......stumul.htm
sper ca sunt de folos;)
fundita pls:*

| oanaclawden a răspuns:

Pai cauta pe youtube: Hallowen make up 5 zombie fx. Sper sa iti fie de folos mie mi-a mers!