| asteuuu a întrebat:

O sa ``sarbatorim`` Halloween-ul la scoala si nu stiu in ce sa ma costumez....as vrea ceva original adica nu vampiri, fantome, printese...Idei?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Un personaj dintr-un anime? te poti machia si imbraca mai haios(cersetor)

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E o sarbatoare a mortilor, sambata mortilor de ce nu o serbezi?

| Carmen100 a răspuns:

laughing Femeia barbatlaughing Asta am fost eu anul trecut. Iti faci o mustata si o barba dar te machezi la ochi si te dai cu ruj laughing
Sau sa fii cersetoare sau aurolaca. Poti sa iei niste haine vechi, urate si rupte si sa te dai cu ceva negricios pe fata
Distractie placuta!