| kitty9921 a întrebat:

Heii TPU! pentru voi ce inseamna vacanta?

Răspuns Câştigător
| Carmen100 a răspuns:

Cea mai minunata si mai vesela si mai asteptata perioada a anului. E timpul cand pot sa ma culc cand vreau, fara teme si sa ies cu prietenii non-stop. Sincer, mie mi'e dor deja de vacanta

6 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Hey.
Timpul perfect pentru recuperat orele de somn pierdute în timpul şcolii.
Bye.

| Jipa95 a răspuns:

Zile de relaxare si refacere completa

| Xenya a răspuns:

Timp liber in care sa ma odihnesc, lenevest si pertecut cat mai mult timp cu prietenii.

| anastasiatya a răspuns:

Prieteni,mare,soare,plimbari,jocuri,nebuneala...

| Balint_Sara_1993 a răspuns:

Pentru mine vacanta este una dintre cele mai a scoala trezitul de dimineata nu mai exista si pot sa merg cu parintii in anumite locuri unde nu am mai fost si unde ma voi putea lauda colegilor de clasa! Si cand spun ca ma laud nu inseamna ca vreau sa ma dau mare ci pur si simplu asa facem noi fetele din clasa fiecare se lauda unde a fost in vacanta! tongue

| DSalvadore a răspuns:

Zile petrecute fara griji