| Ellaa98 a întrebat:

Heii TPU happy! Unde as putea sa-mi fac ziua de 14 ani? Nu prea vreau in Mall sau acasa. Dar altundeva nu am idei sad. Ma ajutati va roog puppy dog eyes. Dau fundita happy

8 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Pai intr-un restaurant sau intr-un pub.Nu prea ai altundeva unde.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| AndraAlexaLove a răspuns:

Pai,nu ai foarte multe variante...
Insa, la restaurnat este mai...matur,si nu prea merge pentru 14 ani:p
Ai putea sa iei niste pireteni si sa faci intr-un spatiu deschis.Cum ar fi un parc:p. Puteti face un picnicwinking[Nu glumesclaughing]
Sau sa faci cinste cu inghetata sau prajituri sau ceva si dupa aia sa va plimbatihee hee
Tinand cont ca nu vrei nici acasa nici in Mall...sau cam dus variantelestraight facesad
Oricum, sper ca te-am ajutat! Si La Multi Ani!:X

| davidtm a răspuns:

La multi ani!
la restaurant e perfect.

| biancabellaa a răspuns:

Inchiriaza un local sau un loc mai mic depinde de cate persoane vrei sa inviti thinking

| adi2010 a răspuns:

La un restaurant, este locul cel mai potrivit

| dragosh57 a răspuns:

Buna Ella, poti sa iti sarbatoresti ziua undeva intr-un local de ex. daca erai baiat iti era mult mai usor crede-ma! bafta!

| ana1626 a răspuns:

Buna! La multi ani anticipat in primul rand! Pai poti sa o faci la o pizzerie,la o cofetarie, daca ai patinoar in oras acolo, poti sa te duci la un film de ex 3D, in parc daca nu este prea frig...sau puteti iesi mai pe seara in oras si sa faci cinste cu ceva...Succes! Sper sa gasesti ceva!

| AndreiAndrei123454 a răspuns:

La party house...