| Face2face a întrebat:

Cu ceva vreme a fost ziua unei prietene iar aceasta si-a dus prieteni in mall inclusiv pe mine big grin. Problema e ca incurand va fi si ziua mea, si nu vreau sa imi duc si eu prietenii tot in mall, asa ca ceva idei unde as putea sa ii duc.
P. S : Acasa nu vreau ci doar prin oras sau ceva de genu big grin. Pup si fundissa.

Răspuns Câştigător
| vazelin a răspuns:

Poti sa ii duci la o pizza sau ceva terasa sa beti cate un suc, sa mancati o prajitura...

3 răspunsuri:
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Pey la o cofetarie, la un restaurant, sau puteti iesi in parc si seara intr'un club...sau ai putea sa inchiriezi un spatiu si sa dai o petrecerehappy

| Messyhair a răspuns:

La film / Bowling
Apoi va duceti sa mancati ceva.

| BellaRagazza007 a răspuns:

Normal... du-te la cinema, dui in parca, seara! mama ce tare! mmhmm pai, diskooooo! frate nu mai am idee! gata bafta!