| Sмilеfояме a întrebat:

Heii TPU. Vreau si eu nume pentru facebook cum ar fi : [ nume ] Stf. sau ceva de genul... Cu numele : Simona sau Simo. big grin

Fundaa. :*

Răspuns Câştigător
| AndreeaKrb a răspuns:

Simmona Smo
Simona Smo
Simo Simona
Simonna Sim
thinking vezi si tu acum :**

| Thebestkiller a răspuns (pentru AndreeaKrb):

Te sfatuiesc sa pui numele adevarat...asa cand cineva te cauta te gaseste happy

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

De ce nu iti pui numele tau real.

| Dariusuu a răspuns:

Nu te supăra prințeso dar cu așa nume vei fii doar o pițipoancă.

Pune-ți numele tău real.

| ThePowerlifter a răspuns:

Salut! Parerea mea este ca ar trebui sa iti pui numele tau adevarat sau numele tau Simona si celalalt prenume. Ex: Simona Andreea.