| Lexxy a întrebat:

Heiia! Aveti cont de wattpad? Daca da, ati citit povestea Nebunie de vedeta?

6 răspunsuri:
| camy417 a răspuns:

Cand am crezut ca am gasit si eu ceva bun de citit pe wattpad...ta-da...e cu 1d. straight face

| HallyKity a răspuns:

Daaaaa :X

| Lexxy explică (pentru HallyKity):

Hehe, atunci se pare ca nu sunt singura care a intalnit podeaua de 5456443636 de ori. Nu? App poti sa imi dai numele tau de wattpad pe privat? big grin

| TommoGirl a răspuns:

Buna Alexa. Ce mai faci? Eu exact acum mi-am facut cont pe wattpad si nu stiu ce o sa citesc.happy

| Lexxy explică (pentru TommoGirl):

Buna Lucy. Imi pierd timpul pe TPU.Oke, daca o citesti buzz me pe mess, oke? big grinwinking

| TommoGirl a răspuns (pentru Lexxy):

Sigurrrrr big grin