| Icss a întrebat:

>Heiiibig grin< La mulţi ani celor care poartă numele de Maria şi Marian!:X:X>big grin

10 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Multumim!

| elena a răspuns:

La multi ani! si celor care poarta prenumele de Maia, Mara, Mari, Mariana, Marilena, Marin, Marina, Marinela, Mariţa, Marius, Marusia, Mariuta, Mariuca, Mia, Mioara...

| DarkSkittles a răspuns:

Multumesc!

| AnnaDee a răspuns:

Buna!
Îți mulțumesc mult, și cu ocazia aceasta, le urez la multi ani și eu celorlalți! Sanatate multa!

| XLittleGirlX a răspuns:

Ms mult!

| LoveToHate a răspuns:

Multumesc mult!:*

| XtmCamiii a răspuns:

Mersii si pe mine ma cheama Maria:d

| giirkssss a răspuns:

Ms

| butterfly_5495 a răspuns:

Annyta, ai dreptate. astia chiar nu inteleg? pe 8 septembrie se sarbatoreste onomastica!

| annyta15 a răspuns:

Multumim,nu vreau sa te contrazic dar religia crestin-ortodoxa spune ca pe data de 15 august nu se sarbatoreste onomastica ci doar se fac parastase mortilor cu acest nume...inca nu am murit dar merci oricum love struck.