| emy a întrebat:

La multi ani tuturor celor care purtati numele de Maria, Marioara, Marian etc. si celor dragi voua care poarta aceste nume!

3 răspunsuri:
| ramitzu a răspuns:

Azi e ziua mortilor.laughinglaughing Daca vrei sa ne urezi dupa acum o moarte usoara ar fi dragut din partea talaughing Oricum nu e nimic, nu ai stiut dar stii de acum. Facem si eu haz de necaz.:X

| Zozolyn a răspuns:

Ai intentii bune Emy dar numele Maria, Marioara, Marian... se sarbatoresc in alta zii(8 SEPTEMBRIE CRED ) deoarece azi e Adormirea Maicii si e un pacat sa ii feliciti pe altii in aceasta zii.E foarte frumos ce ai facut dar ti-am spus ca sa stii pe viitor. Sper ca te-am ajutat. big grin

| emy explică (pentru Zozolyn):

Bine! Mersi frumos ca mi-ai zis!