| Ionelutzaa a întrebat:

Va rog ma puteti ajuta?

eu mi-am facut o pagina de facebook si nu stiu cum sa adaug prietenii. am incercat dar nu merge nu stiu de ce... ma puteti ajuta va rogggg
dau fundă la primul raspuns corect kiss

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Atunci,poate te-ar ajuta cât de cât, articolul de mai jos.
http://www.siteguru.ro/......i-in-fani/

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Cauţi prietenul/a respectiv/ă(în bara de sus),intri apoi pe profilul lui/ei,şi dai click pe adaugă prieten.Îţi va apare,cererea de prietenie a fost trimisă,şi aştepţi,să-ţi fie acceptată de respectiva persoană. Dacă nu,va trebui să ştergi cererea de prietenie(tot de acolo, stând cu mouse-ul, peste, îti mai apar şi alte opţiuni(una este, şterge cererea de prietenie).Cam atât.

| Ionelutzaa explică (pentru faramatania):

Stiu asta dar eu am pagina

| faramatania a răspuns (pentru Ionelutzaa):

Atunci,poate te-ar ajuta cât de cât, articolul de mai jos.
http://www.siteguru.ro/......i-in-fani/

| MhPnr a răspuns:

Cauta in bara de sus unde scrie search pe cine vrei apoi dai click pe profilul lui/ei si ADD FRIEND thinking

| Ionelutzaa explică (pentru MhPnr):

Nu estee!

| MhPnr a răspuns (pentru Ionelutzaa):

Ce nu este? - sau pur şi simplu ceri să îţi dea el /ea add, ori încearcă pe incongnito dacă eşti pe chrome, ştii, şi la mine e aşa uneori, e de la fb, mai are probleme, aşteaptă dacă nici cum ţi-am spus nu apare happy

| andyx11 a răspuns:

Da,du-te la prietenii prietenului pe care vrei sa il adaugi, si de acolo il adaugi pe el sau pe pagina lui in dreapta sus il poti adauga.

| AnnSt a răspuns:

Te ajut euu bagaa id-ul: xforugirl@yahoo.com