| bbe a întrebat:

Am si eu o problema, cam dificila. Am stat cu un baiat 1 an si 2 luni in acest timp am ajuns sa tin enoorrrm de mult la el ne mai certam sad dar ne trecea ne impacam dpa cum se spune impacarea e mai dulce. Asa si acum o luna nu am vorbit 3 zile dpa aia l-am sunat sa. vorbim. A fost oke pana am batut apropouri cum ar fi daca eu nu te sunam uh nu mai aiveai de gand sa vb cu mine( e ff orgolios )si atunci nu avea credit dar daca tii la o persoana cu adevarat faci pe dracu in patru, ei bine, in ultima vreme ne certam cam des, pana cand s-a saturat si el si a zis ca vrea sa puna punct eu am inceput sai scot ochii sal intreb dc vrea asta s. a. m. d s-a enervat si ne-am certat si mai rau. Apoi cand am vbt pe mess mi-a spus ca are pe cineva, am crezut ca glumeste, ptrc nu il credeam in stare, dar nu a fost asta crying, A trecut o luna de cand ne-am despartit iar eu inca tin la el ca la ochii din cap cu toate ca mi-a gresit si el la randul lui cu multe, el inca mai e cu fata respectiva si nu cred ca mai exista vreo sansa sa ne impacam. As vrea sa imi dati un sfat, o idee ca sa fac ceva sa il uit pentru ca nu mai vreau sa sufar, m-am obisnuit deja cu gandul ca nu o sa mai fim impreuna si ca la 16 ani pe care ii am eu o sa imi gasesc pe altul care sa tina cu adevarat la mine, Dar nu pot sa sarut un baiat ca imi aduc aminte de fostul si nu stiut crying va rog, dati un rasp ceva. dau fundita
sad

2 răspunsuri:
| tookie a răspuns:

Hey, gandeste-te ca, nu a fost singurul baiat de pe pamant, stiu, ti-e greu sa renunti la el, dar cum se spune " un sut in fund un pas inainte! ", asa ca incearca sa uiti de el, apropo, trimite-mi un mesaj cu ID-ul tau si poate te mai consolez! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! In asemenea situatie sunt si eustraight face... da-mi add si mai vb'im ad3_lov3_you