| anonim_4396 a întrebat:

M-am intalnit ieri cu fostul, dupa cum vam zis el ma cauta sa iesim, imi zambeste ma priveste dar atat nu face mai mult. in fine ieri ne-am intalnit, mi-a dat un martisor ( fiind si 1 martie, frumos gest) dar era putin trist, ca si cum sar fo certat s-au despartit de cineva( in alte dati vi-am spus ca el ar mai iesi cu o fata de care nu stiu nimic, nici el nu imi spune).in fine, ce ma sfatuiti sa fac, credeti ca mai este vreo sansa sa ne impacam, daca el a terminat-o cu cealalta( dupa atitudinea lui asa parea).

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Dar de ce v-ati despartit? Scuze daca intrebarea e saloasa.Sunt 2 variante ori doreste sa ramaneti totusi prieteni sa nu va urati dupa despartire, ori vrea sa va impacati.Eu te sfatuiesc sa mai astepti putin sa-ti dai seama care e dintre variantele de mai sus. Daca doresti sa-l ierti iarta-l, doar tu stii cel mai bine despre relatia voastra. Sper ca v-am ajutat.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu poti sa iti dai seama ce vrea de la o singura intalnire, daca te mai cauta s-ar putea sa vrea sa va impacati, vei vedea tu pe parcurs

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
E posibil sa existe o sansa daca veti continua sa vorbiti si sa va intalniti.

| Swal a răspuns:

Ti-as raspunde, dar dupa gramatica ta, realizez ca ai maxim 12 ani, deci, imi pierd timpul.

| 456deea a răspuns:

Pai nu stiu impacativa incearca sa afli ce simte vorbeste cu el