| anonim_4396 a întrebat:

Helăăău TPU.
Vreau sa imi schimb numele de facebook si nu stiu ce sa imi pun thinking
Aveti vreo idee?
Nu as vrea numele real adica ceva de genu` Antonia Rada-Rada sau ceva X praf cosmic sau X zahar cubulete.
Ce idei aveti thinking
Va dau fundăăă!

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Eu as zice sa-ti faci unul in care sa-ti pui numele real, asa te vor gasi prietenii mult mai usor.Sau poti sa-ti faci doua: unul cu numele real si altul cu ce nume vrei tu.Ideile mele:
BaloaneedinHArtiEe
ZaharulDinNori
VerdeCaCerul
MoovCAsANgelllE
P. S:Eu LoovEe Tu

4 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

love struck Sunt Pro_AaStA de Puth love struck

| roxanikaroxanne a răspuns:

Pink Rose Antonia
Antoia pentru tine
Te iubesc bah ce mai vrei
mai vrei? trimite-mi un mesaj daca da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

P.S.Nu ma cheama Antonia. E doar un nume care l-am dat ca exemplu. Puneti "X" in locul numelui

| rares12345 a răspuns:

Eu zic asa puneti numele cum vrea inima ta

Întrebări recente