| MihaiAntoniaElena a întrebat:

Hey happy As vrea sa imi schimb numele de facebook. Am avut numele Antonia Green vreau tot ceva de genu adica sa imi pun prenumele meu si inca ceva. Multumesc kiss

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| abubusd a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti placa tie... deci tu esti cea mai buna persoana pentru inventarea/alegerea numelui. Succes! big grin

| FadetoBlack a răspuns:

Pai, sa fim serios, pentru ce e asa important un nume la facebook, de ce nu-ti pui antonia dulcika laughing), glumesc... puneti si tu numele si prenumele...winking

| 10roxana10 a răspuns:

Antonia ( Toni )
funda?

| s3byk91 a răspuns:

Intra in dreapta unde ii dai si log out. Gasesti SETARILE CONTULUI. bafta