| JakeXDD a întrebat:

Hi TPU.
*ATENTIE: INTREBARE IDIOATA*
AM pe Facebook numele Catalin Ion, si as vrea sa il schimb. Aveti vreo idee. Am vzut mult gen Adi MP, si vreau si eu cateva idei.
Funda.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cata Lin

| deeeaqq a răspuns:

Fix pe Adi MP l-ai dat ca exemplu rolling on the floor))))

Cică e la modă să-ți pui numele tău + numele unei vedete / Ramses
(( gen să-ți pui după al tău nume Jenner, Stilinski, Hadid ))

nujj ce idei să-ți dau, uită-te și tu pe OT ( grupu lui Didas ), poate te inspiri. *zic și eu*

| Desireღ a răspuns (pentru deeeaqq):

^sau poată să pună două-trei litere care sună bine thinking

Ce mai face Adi MP?

| JakeXDD explică (pentru Desireღ):

Nuj, cred ca la bar. Acum il intreb.

| PoorBunny a răspuns:

Intra in cont si apasa sa rami salvat.

Dupa intra pe linkul asta : https://www.facebook.com/settings

O sa scrie primul rand "Nume Complet" si in dreapta lui editeaza. Apasa pe el si de acolo il schimbi cum vrei tu.

| JakeXDD explică (pentru PoorBunny):

Stiu cum il schimb, eu ziceam de exemple. :/

| PoorBunny a răspuns (pentru JakeXDD):

Aaaa.

Nu iti recomand sa iti schimbi numele. Nu esti mai tare daca iti bagi porecle daca asta vrei sa dovedesti.

Parerea mea, eu unul am trecut pe Facebook tot numele si prenumele.

| JakeXDD explică (pentru PoorBunny):

Si eu am numele si prenumele, dar as vrea sa adaug ceva in loc de Ion :/