| Roxy_Racheta_1997 a întrebat:

As vrea sa-mi schimb numele de utilizator de pe Wattpad, dar nu prea stiu ...Nu as vrea ca numele de utilizator sa aiba legatura cu numele real. Aveti vreo idee? Dau funda celui mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| MiraTimiriazevskaia a răspuns:

PancakeEater. FutureWriter. Loading Artist. Roxy The Foxy. Rocket Launcher. I love books. I Eat Soulzz. GlassesNerd. CuteCupcake.
Sper ca am ajutat.
P.S: Poate daca mi-ai spune ce îți place sau ce pasiuni ai poate as veni cu niste nume mai bune. Astea au fost relativ random