| Din Mine Zboara Doar Fluturi :) a întrebat:

Helău!

Nu ştiu ce are telefonul` meu.thinking când încerc să sun pe cineva îmi spune că am tastat un număr greşit. da` totuşi numărul e corect.sau dacă e vorba de trimis mesaje.la fel. primesc mesaj înapoi cu "destinaţie nepermisă". Ce aş putea să fac?

Thx kiss love struck.

Răspuns Câştigător
| DiDi a răspuns:

Si la mine mi s-a intamplat la fel, nu stiu de ce sau care a fost problema. Reincarca-ti cartela, si incearca dupa, pot sa spun ca mie mi-a mers dupa ce am reincarcat cartela. Daca tot nu functioneaza, du-l la un service.

2 răspunsuri:
| asdfqw a răspuns:

Mie mi se intampla asa cand intru in perioada de gratie.Incearca sa-ti reincarci cartela...

| foamea a răspuns:

Poate s-a terminat banii?