| Anaaaaid a întrebat:

Hellaw. Deci la facebook nu ma mai lasa sa imi schimb numele ca l-a schimbat de multe ori...decat sa imi pun nume alternativ, adica in parantezaa! Stiti voi cumva sa fac sa il pot schimba? Funda. Thx. :d

Răspuns Câştigător
| RobbyRobby1998 a răspuns:

Daca ai schimbat numele de mai multe ori, nu te mai lasa decat dupa cateva zile! Deci in principiu mai asteapta cateva zile!

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Facebook Nu e HI5. Nu știu de ce nu înțelegi asta. Nu e un site de care să va bateți joc cu stări și fițe și schimbări de nume infinite. Ai un număr de dăți în care-l poți schimba și gata.

| Fantha a răspuns:

Probabil este vreo problema de la ei pentru ca nici eu nu il pot schimba.