| MarianDeluise a întrebat:

Hai Salut!
Am si eu o mica problema.
Mi-am schimbat numele la facebook de vreo 5-6 ori si acum nu mai merge sa il mai schimb thinking
Vreau sa stiu daca mai exista vreo solutie pentru al schimba
P.S: Mi-am pus si nume alternativ, dar vreau sa scriu acolo la "Nume Intreg"

Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
| elisabeth09 a răspuns:

Buna! si eu mi-am schimbat numele de cateva ori.dar nu-l poti schimba la infinit! ai voie doar de cateva ori..asa ca imi pare rau dar nu-l mai poti schimba..Singura posibilitate e doar sa-ti faci alt facebook.
Sper ca ti-am fost de ajutor
FUNDA?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca se blocheaza, poti sa il schimbi doar de 3-4 ori, ma rog in cazul tau 5-6 si adios.

| 5yr0Kk a răspuns:

Frate,din cate stiu poti schimba numele de 4 sau 5 ori maxim dupa aia gata. poti sa iti faci un alt cont de facebook. daca vrei pe aceeasi adresa de mail doar sa il inchizi pe cel actual(ai undeva la setari dezactivare cont permanenta)
Bafta!

| Kaliiii a răspuns:

Il poti schimba de 4 ori (maxim). Singura solutie este sa iti faci un nou facebook.