| Vich a întrebat:

Hey. Stiti cumva daca pe facebook pot sa imi pun mai mult de 3 nume fara sa "apelez" la nume alternativ? Eu am vrut sa imi schimb numele si acum nu ma mai lasa pentru ca zice ca deja am atins maximum de litere si sa imi pun la nume alternativ daca mai vreau alt nume.

3 răspunsuri:
| isabellle a răspuns:

Sunt in aceiasi situatie. din pacate m nu iti mai poti schimba numele... decat daca iti faci alt facebook. imi pare rau

| cristianapopen a răspuns:

Idem Isabelle. Doar ca am reusit sa mi-l schimb astfel:
Cand m.am logat in contul de Facebook, zicea ca a intrat cineva pe el si cica sa imi schimb numele si parola. Miracol xD. big grin

| Vich explică:

Merci oricum