| BloodstainedMorgue a întrebat:

Pe facebook, mi-am schimbat de prea multe ori numele, si nu ma mai lasa sa-l schimb doar daca-mi pun un nume alternativ.Asta inseamna ca nici macar la anul sau peste ceva timp n-o sa-l pot schimba? O sa raman toata viata cu numele ala? :-|
Cum sa-l schimb din nou? crying(
Heeeeeeelp!

Răspuns Câştigător
| VrajitoareaIntunecata a răspuns:

Din pacate nu vei mai putea sa iti schimbi numele oricat de mult ai incerca! Si eu am patit-o...

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Creeaza-ti un alt cont si gata, si fii mai "stabila" ca se vede ca esti putinel "imprastiata". Succes

| armand3004 a răspuns:

Asa iti trebuie daca nu iti dai numele real!

| Denyyy_1318 a răspuns:

Nu il mai poti schimba! Daca o sa iti faci un alt cont te sfatuiesc sa nu mai il schimbi decat o data... si sa te gandesti de mai multe ori inainte sa il pui...imi pare rau ca nu te-am putut ajuta sad