| sandra_8733 a întrebat:

Hello! Am o bicicleta care e veche si e si mica si m-am gandit sa imi cumpar una noua.Am cautat pe internet si imi dadea preturi de 2.600 lei si erau biciclete simple nu mountain bike sau ceva de genu.As vrea sa stiu cam cat ar costa o bicicleta simpla asa doar ca sa ies cu prietenii in oras.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ashley26pink a răspuns:

Pai, daca in orasul in care locuiesti este Hypermarketul Real, uita-te la oferta de saptamana aceasta. Poti sa te uiti si pe net la pagina 28 si vezi bicicleta aia daca iti place. E la pretul de 339 lei noi. Are suspensii fata/spate, jante aluminiu duble, frane/schimbat-or : QILONG, sa : IBEROSELLE...
Aici scrie ca 26"(nu stiu ce inseamna) e la pretul de 349 RON, iar 24" e la pretul de 339 RON.
Daca ai probleme de genul asta, sa stii ca magazinul real e foarte de incredere si au numai marfa buna care nu se strica atat de usor.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Eu mi-am luat o bicicleta de la dhs acum 3 ani cu 5 milioane si inca merge foarte bine intra aici si uita-te la preturi http://www.dhsbike.ro/

| Lawrence a răspuns:

Ori ce ti-ar lua să-ti iei cu viteze Shimano.

| BiaJ a răspuns:

Nu cred ca erau biciclete simple.laughingLa pretul ala.laughing

Sigur sunt Bike-uri tari.:X

Ce ma doare sufletul cand vad una.:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand cube...nr.1 in europa. au preturi mai mari dar merita, sunt singurele facute in germania nu in asia. Eu mi-am luat una online de pe sportguru.ro. Mi-a venit a doua zi montata cu curier. foarte tare. Nu credeam ca o sa ajung sa cumpar online si bicle happy