| ALixuc99 a întrebat:

Hellowave... Vreau si eubatting eyelashes niste jocuri:d care sa ma joclaughing vara cu prietenele love struck mhele...Suntem doar treisad pe strada asa ca va rogpuppy dog eyes sa imi dati idee ca eu nu mai stiu ce sa fac vara love struck; x; x Ms anticipatbig grin:X Dau love struck Funditsaaaalove struck

1 răspuns:
| KyufyxD a răspuns:

Auzi nici eu nu prea stiu...multe jocuri trebuie sa iti vina in minte...:X doar gandeste-te putinwinking si vei vedea